KONST / Litografier / Färglitografi 11468448
nr 1146 8448
Bengt Nordenborg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Sverige. 91/260, signerad, motivet: 60x47
Bengt Nordenborg, född 1938 i Karlstad, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2017
kl 19:05:25
27/11 19:00:25
Bengt Nordenborg
Läs mer om Bengt Nordenborg